Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Чищення дросельної заслінки

СТО - Gepard - Послуги - Чищення дросельної заслінки

Схема проїзду на СТО “Гепард-Центр” (вул. Льва Толстого, 63)

Проїзд із Солом’янської площі

Проїзд з Проспекту Перемоги

Послуги

Вартість чищення дросельної заслінки

Назва послуги Ціна від, грн.
Чищення дросельної заслінки від 500 грн.

Чистка дросельної заслінки у Києві на СТО – Гепард

Дросільну заслінку часто вважають простим вузлом. Він найближчий до водія. Коли він натискає на педаль газу, весь тиск бере на себе дросельна заслінка. Її не видно ззовні. Традиційно вона нагадує металевий диск, який фіксують на валу. Вони разом обертаються в повітряному каналі між фільтром та колектором впускного типу. На одному з кінців валу, що виводиться назовні з каналу, фіксується важіль. Саме завдяки його наявності здійснюється обертання заслінки. До складу вузла входить регулятор холостого ходу та датчик положення заслінки.

Якщо двигун карбюраторний, дросельна заслінка розташована всередині карбюратора. Вона виступає однією з головних його складових. Саме тому чищення дросельної заслінки виконується виключно разом із карбюратором.

Головне призначення дросельної заслінки приховано в регулюванні кількості повітря, що надходить у циліндр двигуна. Залежно від цього регулюється рівень палива під час упорскування. В результаті змінюються обороти двигуна та швидкість, яку має авто при русі.

Чи потрібно проводити чищення дросельної заслінки?

Багато водіїв автомобіля, особливо з незначним стажем, можуть сказати про те, що чищення дросельної заслінки – зовсім непотрібна річ. Але ця деталь має не просто два положення «відкрито»/«зачинено». З її допомогою здійснюється тонке відмірювання необхідної кількості повітря, що дозволяє утримати швидкість. Це дуже важливо в режимі холостого ходу, коли щілина між краєм заслінки і каналом регулюється з точністю до десятих часток міліметрів. Окрім того, сучасні автомобілі мають модернізовані РХХ. І найменше забруднення здатне не просто утруднити роботу автомобіля. Але й повністю зупинити його. Саме такою буде ціна недбалого відношення щодо догляду за дросельною заслінкою.

Коли потрібне чищення дросельної заслінки?

Якщо автомобіль повністю справний, їзда за кермом стає одним задоволенням. Але якщо ви помітили найменші відхилення, варто звернутися до фахівців щодо діагностики. Адже вам може знадобитися чищення дросельної заслінки. Це можливо, якщо:

 • Двигун погано тягне на “низах”;
 • Зазначається нестабільність неодружених оборотів;
 • Періодично обороти двигуна не зменшуються до холостих;
 • Автомобіль, який має автоматичну КПП, починає смикатися під час розгону.

Ви також можете визначити проблему візуально. Для цього достатньо зняти патрубок, що йде від заслінки до повітряного фільтра та заглянути всередину. Дуже часто перерахованих вище дій цілком достатньо, щоб визначити несправність і вирушити до фахівців СТО «Гепард».

Справжні автолюбителі, як правило, не чекають на появу проблем з дросельною заслінкою. Вони орієнтуються на кілька показників, які можна відзначити за активної їзди. Крім того, водії намагаються чистити дросельну заслінку після 50 000 тис. пробігу. Якщо їзда спокійніша, зробити це можна і після 100 000 км.

Зрештою, процедура з очищення дросельної заслінки не займає багато часу. Достатньо звернутися до фахівців СТО «Гепард» будь-якого дня. Вартість послуг невисока, що дозволяє вам зробити її швидко та невідкладно.

Під час очищення дросельної заслінки фахівці СТО «Гепард» використовують спеціальне професійне та сертифіковане обладнання. Це забезпечує високий рівень якості роботи. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні для вашої безпеки.

Послуги

чому СТО “ГЕПАРД”?

гарантія на всі роботи, запчастини та комплектуючі

circular-label-with-certified-stamp

високоякісний та
сертифікований сервіс

нам довіряють 10 всеукраїнських автоклубів

якісні та перевірені
матеріали та комплектуючі

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО В 1 КЛІК

Наш менеджер передзвонить Вам для уточнення списку робіт у зручний для Вас час

  Ми працюємо з:

  Чому варто робити чищення дросельної заслінки в автосервісі – «Гепард»

  Чищення дросельної заслінки у Києві здійснюється й іншими компаніями. Чому варто вибрати саме СТО – «Гепард»:

  • Величезний досвід майстрів, які регулярно проходять навчання та курси підвищення кваліфікації, вивчають усі новинки та технологічні ноу-хау ринку;
  • Наявність сучасного обладнання та інструменту, що постійно оновлюється в ногу з часом;
  • Більшість рідин, розхідників, фільтрів та прокладок у наявності або на замовлення з доставкою в найкоротші терміни;
  • Середньоринкові ціни та доступні ціни, золота середина за співвідношенням ціна/якість;
  • Партнери 10 автоклубів по всій Україні, також нам довіряють свої автомобілі десятки відомих на ринку компаній – лідерів у своїй ніші;
  • Надаємо гарантію на всі види робіт та запчастин відповідно до наказу Мінінфраструктури № 615 от 28.11.2014
  • Комфортна кімната клієнтів з панорамними вікнами для спостереження за процесом ремонту вашого авто, а також із затишним дитячим куточком, тв, вай-фай і т.д.;
  • Цілодобове відеоспостереження, яке побудоване таким чином, що забезпечує повний контроль за автомобілем на всіх етапах ремонту та кожен пост видно як мінімум на двох відеокамерах;
  • Накопичувальна система знижок для постійних клієнтів;
  • Територія, що охороняється, на якій ваш автомобіль буде в повній безпеці;
  • На нашому веб-сайті можна побачити фотозвіти наших фахівців.

  Безперечно, це не всі плюси, але їх цілком достатньо, щоб прямо зараз визначитися з вибором надійного СТО та залишити заявку!

  ❶ Де знаходиться СТО Gepard?
  Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
  ❷ Як зв'язатися з Вами?
  Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
  098-554-99-55 - Окружна
  095-554-99-77 — Центр
  ❸ З якими марками авто працює?
  Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
  ❹ Які ваші головні принципи?
  Наші основні принципи - це якість і безпека.
  Оберіть мову сайту