Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Регулювання клапанів двигуна

СТО - Gepard - Послуги - Регулювання клапанів

Схема проїзду на СТО “Гепард-Центр” (вул. Льва Толстого, 63)

Проїзд із Солом’янської площі

Проїзд з Проспекту Перемоги

Послуги

Вартість регулювання клапанів двигуна

Назва послуги Ціна від, грн.
*ціна регулювання клапанів вже включає перевірку зазорів!
Перевірка теплових зазорів від 650 грн.
Регулювання клапанів (регулювальні гвинти) від 750 грн.
Регулювання клапанів 4 циліндри (регулювальні шайби, склянки) від 2400 грн.
Регулювання клапанів 6 циліндрів від 3200 грн.
Регулювання клапанів 8 циліндрів від 8200 грн.
Детальну інформацію про вартість та процедуру регулювання клапанів на конкретному автомобілі з радістю нададуть наші менеджери по телефону.

Регулювання клапанів ціна

Регулювання клапанів у Києві – СТО-Гепард

Сучасний двигун внутрішнього згоряння – складний і примхливий пристрій. Іноді дрібниця, яку важко побачити неозброєним поглядом може значно впливати на якість роботи всього мотора. Одна з таких деталей – клапана. Клапана відіграють важливу роль для найважливішої функції двигуна роботи камери згоряння. Керовані розподільчим валом, впускні клапани в потрібний час відкриваються для впуску паливної суміші, випускні – для виведення з камери згоряння відпрацьованих газів. Одна з причин втрати двигуна потужності — порушення роботи газорозподільного механізму, одну з основних ролей у якому грають саме клапани. У такому разі має бути проведене регулювання клапанів двигуна.

Що таке регулювання клапанів на авто?

Під час роботи двигуна в камері згоряння постійно згоряє моторне паливо та виділяється велика кількість теплової енергії. Звичайно, всі деталі, які працюють у складі газорозподільного механізму, в цей час сильно нагріваються. Одна з властивостей металу полягає в тому, що при нагріванні він розширюється, а при охолодженні – втрачає в розмірі. Відповідно, клапани, нагріваючись у розмірі, трохи збільшуються. Справа в тому, що клапан – деталь дуже точна і зміна розміру навіть на частки міліметра сильно впливає на його роботи. Щоб при нагріванні клапан не втрачав працездатність, при його виготовленні робиться невеликий зазор, який буде «заповнений» металом, що розширився, під час роботи двигуном. Саме під регулюванням цього зазору розуміється регулювання клапанів мотора.

Що буде якщо не регулювати клапан на машині?

При порушенні розмірів теплового зазору з клапаном і з усією системою газорозподілу може статися дві речі:

 1. якщо тепловий зазор буде занадто малий, то клапан через збільшення розмірів при роботі мотора не повністю закриватиме камеру згоряння, відповідно, знизиться рівень компресії і істотно впаде потужність двигуна, а значить – збільшиться витрата палива;
 2. якщо тепловий зазор, навпаки, занадто великий, клапан не буде повністю і камера згоряння нормально наповнюватися паливною сумішшю. Наслідки — такі ж, як і за першого варіанта — втрата потужності двигуна.

Отже, невчасне регулювання зазорів клапанів призводить до падіння потужності автомобіля, збільшення витрати палива, а також може призвести до поломки деталей газорозподільної системи і виникнення потреби послуги капітального ремонту всього двигуна. Здавалося б, якісь десяті частини міліметрів, а які наслідки!
Вартість регулювання клапанів

Як визначити що клапана час регулювати?

Зрозуміти, що має бути проведене регулювання клапана автомобіля, можна за наступними ознаками:

 • Почала падати потужність двигуна. Однією з можливих причин може бути порушення роботи клапанів;
 • Фахівці рекомендують проводити регулювання клапанів кожні 50 тисяч кілометрів. Ця цифра може змінюватись, залежно від марки мотора та автомобіля. Для машини з пробігом вона може бути меншою. Для автомобіля, що використовує як паливо газ, теж, адже температура згоряння газу вища, ніж бензину або дизельного палива;
 • Можна заїхати на сервіс і перевірити розмір теплового зазору за допомогою спеціальних вимірювальних приладів. Він має становити від 0,1 до 0,4 мм. Причому у випускних клапанів він, як правило, більший через більш високу температуру роботи.

Як регулюють клапан двигуна?

Регулювання клапанів на машині – досить швидка процедура, для корою, однак, потрібен майстер з навичками ремонту двигуна. Тепловий зазор регулюється за допомогою додавання між клапаном та кулачком розподільного валу спеціальної шайби. Іноді просто змінюють штовхачі клапанів. Вартість робіт регулювання клапанів, як правило, по кишені будь-якому автовласнику. Цю процедуру недорого робить більшість сто.

У якому разі регулювання клапанів не потрібне?

Регулювання клапанів не потрібно в тому випадку, якщо двигун оснащений гідрокомпенсаторами. Ці механізми компенсують за допомогою моторного масла тепловий зазор, відповідно його регулювання не потрібно.

СТО-Гепард – точне регулювання клапанів Вашого двигуна

Якщо Вашому мотору знадобилося регулювання клапанів, ваша дорога лежить в наше СТО. Майстри автосервісу – «Гепард» з точністю до сотих часток міліметра за допомогою спеціального точного вимірювального обладнання вимірять тепловий проміжок клапана і точно відрегулюють його. Наші ціни на регулювання клапанів дизельних та бензинових двигунів Вас приємно здивують.

Послуги

чому СТО “ГЕПАРД”?

гарантія на всі роботи, запчастини та комплектуючі

circular-label-with-certified-stamp

високоякісний та
сертифікований сервіс

нам довіряють 10 всеукраїнських автоклубів

якісні та перевірені
матеріали та комплектуючі

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО В 1 КЛІК

Наш менеджер передзвонить Вам для уточнення списку робіт у зручний для Вас час

  Ми працюємо з:

  Чому варто робити регулювання клапанів в автосервісі – «Гепард»

  Регулювання клапанів двигуна у Києві здійснюється й іншими компаніями. Чому варто вибрати саме СТО – «Гепард»:

  • Величезний досвід майстрів, які регулярно проходять навчання та курси підвищення кваліфікації, вивчають усі новинки та технологічні ноу-хау ринку;
  • Наявність сучасного обладнання та інструменту, що постійно оновлюється в ногу з часом;
  • Більшість рідин, розхідників, фільтрів та прокладок у наявності або на замовлення з доставкою в найкоротші терміни;
  • Середньоринкові ціни та доступні ціни, золота середина за співвідношенням ціна/якість;
  • Партнери 10 автоклубів по всій Україні, також нам довіряють свої автомобілі десятки відомих на ринку компаній – лідерів у своїй ніші;
  • Надаємо гарантію на всі види робіт та запчастин відповідно до наказу Мінінфраструктури № 615 от 28.11.2014
  • Комфортна кімната клієнтів з панорамними вікнами для спостереження за процесом ремонту вашого авто, а також із затишним дитячим куточком, тв, вай-фай і т.д.;
  • Цілодобове відеоспостереження, яке побудоване таким чином, що забезпечує повний контроль за автомобілем на всіх етапах ремонту та кожен пост видно як мінімум на двох відеокамерах;
  • Накопичувальна система знижок для постійних клієнтів;
  • Територія, що охороняється, на якій ваш автомобіль буде в повній безпеці;
  • На нашому веб-сайті можна побачити фотозвіти наших фахівців.

  Безперечно, це не всі плюси, але їх цілком достатньо, щоб прямо зараз визначитися з вибором надійного СТО та залишити заявку!

  ❶ Де знаходиться СТО Gepard?
  Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
  ❷ Як зв'язатися з Вами?
  Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
  098-554-99-55 - Окружна
  095-554-99-77 — Центр
  ❸ З якими марками авто працює?
  Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
  ❹ Які ваші головні принципи?
  Наші основні принципи - це якість і безпека.
  Оберіть мову сайту