Ремонт турбін (Турбокомпресорів)
Схема проїзду на СТО “Гепард-Центр” (вул. Льва Толстого, 63)
Проїзд із Солом’янської площі
Проїзд з Проспекту Перемоги
Ціна на ремонт турбін
Название услуги | Ціна від, грн. |
---|---|
Ремонт турбін | від 600 грн. |
Ремонт турбін у Києві на СТО – Гепард
Що таке турбіна в автомобілі? Це деталь у вигляді крильчатки, яка насаджена на сталевий вал і призначена для запуску всієї системи. Основною сировиною для виготовлення корпусу турбокомпресора виступає жароміцний метал алюмінію. Як правило, корпус турбонаддува виготовляється із чавуну. Даний комплекс матеріалів дозволяє забезпечити достатню міцність та тривалий термін експлуатації даного пристрою. Але, турбіна, як і будь-який інший вид техніки, має властивість виходити з ладу і потребує проведення ремонтних робіт.
Мережа автосервісів «Гепард» у Києві займається ремонтом автомобільних турбін. Це є одним із провідних напрямків діяльності нашої компанії. Спеціалісти СТО «Гепард» мають належний рівень кваліфікації, знань та досвіду для проведення ремонтних робіт будь-якої складності.
Варто відзначити, що функціональна температура вихлопу пристрою може досягати 900 градусів, при цьому швидкість обертання валу може досягати 200 тис. об/хв. Саме через такий режим експлуатації обслуговування турбін мають проводити виключно професіонали, які працюють у автосервісі «Гепард».
Особливості виконання діагностики та ремонту турбін
Чимало автовласників цікавить питання про те, яка ціна ремонту турбін в Україні і в які терміни він проводиться? Необхідно враховувати той факт, що вартість основних елементів конструкції, а це в першу чергу корпус і вал досить висока і, як правило, при їх виході з ладу ремонт даних елементів не проводиться. Відповідно, потрібна заміна даних запчастин, яка тягне за собою суттєві додаткові витрати. Своєчасна діагностика, яку рекомендується проводити до моменту появи чаду олії чи димності, дозволить уникнути необхідності заміни дорогих елементів конструкції.
Дуже важливо розуміти, у яких випадках потрібно терміново звернення до сервісу для визначення технічного стану турбіни та усунення при необхідності її несправностей? Фахівці виділяють низку причин, які є достатньою ознакою для необхідності відвідування сервісного центру. До них відносяться:
- Істотне зниження тяги;
- Проблематичне обертання валу;
- Підвищена витрата олії або її витік;
- Заклинювання валу;
- Поява сторонніх звуків;
- Придбання уживаного двигуна;
- Проведення капітального ремонту у двигуні внутрішнього згоряння.
Який алгоритм проведення робіт щодо з’ясування робочого ресурсу деталей зі своїми наступною реставрацією (тобто ремонт турбіни)? Майстри автосервісу «Гепард» проводять цю роботу шляхом поетапного виконання наступних дій:
- Візуальний огляд та визначення люфтів;
- Практична діагностика функціональності крильчаток;
- Визначення якості герметичності кілець-ущільнювачів;
- Перевірка тиску та функціональності клапанів;
- Демонтаж з подальшим розбиранням та чищенням пристрою;
- Перевірка технічного стану всіх елементів, що входять до комплектації агрегату;
- Проведення балансування на верстаті компресора та ротора;
- Складання та балансування картриджа;
- Заключне підсумкове тестування на стенді.
Вартість проведення даної послуги визначається з урахуванням складності ремонту, технічних особливостей турбіни та інших важливих чинників. На автосервісі «Гепард» остаточна ціна, яка є фіксованою та не змінюється до кінця ремонту, визначається за результатами діагностичних робіт.
Основні причини несправностей турбокомпресорів (ТРК)
Для багатьох автовласників бажано знати, які існують основні фактори, що впливають на функціональність турбін і здатні бути причинами, що вказують на необхідність проведення ремонту пристрою. На практиці найбільш поширеними приводами для звернення до автосервісу з метою проведення ремонту турбокомпресора є:
- Недостатнє мастило деталей пристрою;
- Рясне забруднення всередині системи;
- Використання неякісної олії;
- Наявність механічних ушкоджень;
- Тривала експлуатація авто в екстремальному режимі.
Для багатьох автовласників питання, через що турбокомпресор виходить з ладу, досить актуальне. В даному випадку провокуючим фактором є механічні поломки, що відбуваються в результаті:
- Ударів при дорожньо-транспортній пригоді;
- Попадання сторонніх предметів (наприклад, різних кріплень), на лопаті пристрою;
- Осідання пилу та бруду, що включає абразиви, що згодом провокує пошкодження механічного характеру.
Також варто звернути увагу, що використання низької якості олії або проведення її невчасної заміни може стати причиною перегріву двигуна внутрішнього згоряння, виходу з ладу підшипників та валу. При цьому, забруднені технічні рідини, в першу чергу, паливно-мастильні матеріали, можуть стати непридатними внаслідок їх низької якості або відсутності їх заміни та з інших причин:
- Поломка зворотного клапана масляного фільтруючого елемента;
- Забруднення фільтра;
- Проникнення бруду в двигун при проведенні некваліфікованого ремонту.
Якісна діагностика, реставрація та ремонт турбін в автосервісі – Гепард
Причинами для обігу та проведення діагностики турбокомпресора також є надмірна витрата палива, посмикування автомобіля, поява диму та характерних шумів при роботі транспортного засобу.
Початок роботи турбіни здійснюється паралельно з перших обертів двигуна внутрішнього згоряння. Але її завершення відбувається безпосередньо після відключення двигуна. Тому фахівці автосервісу «Гепард» рекомендують дотримуватися простих правил експлуатації турбіни через серйозні навантаження на даний агрегат. Насамперед до них належать:
- Регулярне проведення повної діагностики після проходження регламентного пробігу;
- Використання якісних пально-мастильних матеріалів перевірених постачальників;
- Своєчасна заміна олії та фільтруючих елементів;
- Регулярне проведення чищення повітряно-олійних каналів від механічних забруднення;
- Не допускати різкої зупинки розігріву цього двигуна внутрішнього згоряння.
Мережа автосервісів «Гепард» у місті Київ надає послуги з реставрації, відновлення та ремонту турбокомпресорів за прийнятною ціною та з гарантією на всі види проведених робіт. Для того, щоб отримати детальну інформацію та записатися на діагностику та обслуговування в наше СТО, рекомендуємо зв’язатися з менеджером, зателефонувавши за номером телефону або заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті автосервісу «Гепард».
СТО – Гепард виконує ремонт турбін для таких марок авто – Alfa-Romeo, Audi (a4, a6), BMW, Citroen, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford (Transit), Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, KIA, Land-Rover, Lexus, Mazda, Mercedes (Sprinter, Vito), Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault (Kangoo), Rover, Saab, Seat, Skoda (Octavia), Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen , Volvo.
Поширені запитання:
❔ Де знаходиться турбокомпресор?
Локалізація турбокомпресора визначена на самому двигуні внутрішнього згоряння в місці безпосередньо близькому до випускної системи. Візуально він виглядає як блок із металу з вмонтованим у нього насосом. Його функціональність на високих швидкостях полягає у підвищенні рівня тиску повітря, що надходить у силовий агрегат. Залежно від моделі та марки транспортного засобу, місцезнаходження турбокомпресора може змінюватись.
❔ Де застосовується турбокомпресор?
Основним функціональним призначенням турбокомпресора є підвищення потужності та крутного моменту в моторах із внутрішнім згорянням. Турбокомпресори широко застосовують при виробництві легкових та вантажних транспортних засобів, суден, а також деяких моделей залізничних локомотивів та літаків.
❔ Яких правил експлуатації автомобіля з турбіною необхідно дотримуватися?
Основним правилом експлуатації транспортного засобу, що укомплектовано турбокомпресором, є його систематичне обслуговування та використання високоякісних технічних рідин та палива. Не допускається перегрів двигуна внутрішнього згоряння. Рекомендується уникати різких розгонів автомобіля. Категорично забороняється після інтенсивної їзди залишати працюючий мотор на холостому ході.
❔ Які існують правила їзди на автомобілі з турбокомпресором?
Фахівці виділяють такі важливі моменти, які необхідно враховувати для правильної експлуатації авто з турбіною: на холостому ходу не збільшувати потужність ДВЗ; здійснювати прогрівання двигуна перед прискоренням; не проводити вимикання силового агрегату відразу після його роботи на високих оборотах; контролювати рівень масла та проводити його регулярну та правильну заміну. Дуже важливо дотримуватись термінів проведення систематичних технічних обслуговувань, при яких обов’язково діагностувати технічний стан турбокомпресора.
❔ Як працює турбокомпресор?
Функціональність турбіни на автомобілі здійснюється за рахунок збільшення обсягів повітря, що надходить в циліндри двигуна внутрішнього згоряння. Турбокомпресор фіксується на вихлопному колекторі та працює від газів, що виходять із ДВС. Робота турбіни починається з певної швидкості руху транспортного засобу. Вона може значно збільшити потужність силового агрегату. Для запобігання несправностям турбокомпресора необхідно контролювати тиск і уникати його навантаження.
❔ Як правильно вимикати двигун авто з турбокомпресором?
Перед тим, як глушити транспортний засіб з турбіною, необхідно переконатися, що ДВС функціонує на холостому ходу. Тільки після цього вимикається запалювання. Необхідно дати двигуну повністю зупинитися. Категорично заборонено одразу після швидкої їзди зупиняти двигун внутрішнього згоряння. Такі дії загрожують серйозними поломками турбокомпресора. Тільки остаточна зупинка силового агрегату свідчить про те, що ДВЗ в автомобілі заглушено.
❔ Який алгоритм роботи турбіни в автомобілі?
Функціональність турбокомпресора забезпечують вихлопні гази, які призводять до обертання компресор, що стискає та передає у двигун повітря. Більший обсяг повітря позначає більше споживання палива, що збільшує потужність самого двигуна. Отже, турбокомпресор забезпечує підвищення ефективності та продуктивності самого силового агрегату.
❔ Яка конструкція у турбокомпресора?
Комплектація турбокомпресора передбачає наявність двох основних елементів: компресор, турбіна. Вихлопні гази, що виходять із вихлопної системи, приводять у дію саму турбіну, що забезпечує обертання компресора. Він, у свою чергу, за рахунок подачі додаткового повітря до циліндрів ДВС збільшує його потужність.
❔ Які показники оборотів турбокомпресора в машині?
Кількість оборотів турбіни транспортного засобу визначає режим функціональності двигуна внутрішнього згоряння. Нормальний режим може супроводжуватися оборотами у кількості від кількох тисяч. Показники до 200 тис. за хвилину притаманні максимальної потужності роботи силового агрегату.
❔ У чому полягає основне завдання системи VTG турбіни?
Основним призначенням системи Variable Turbine Geometry є зміна геометрії турбокомпресора, залежно від режиму функціональності силового агрегату. Також вона при низьких оборотах збільшує крутний момент і потужність ДВЗ, зменшує турбо-навантаження та збільшує економічність споживання палива під час роботи мотора на високих оборотах.
❔ Який вид приводу у турбіни?
Приведення в дію турбокомпресора на транспортному засобі забезпечують вихлопні гази від двигуна, що призводять до обертання турбіни. Надалі вони через вал забезпечують обертання компресору, що нагнітає повітря у впускний колектор. Отже, саме вихлопні гази є приводом турбокомпресора.
❔ Чому мотори комплектуються компресорами?
Основною метою встановлення турбокомпресорів на двигун є збільшення потужності та крутного моменту, підвищення ефективності згоряння палива, та зменшення обсягів викидів отруйних речовин у відпрацьованих газах. Крім цього, вони зменшують розмір і вагу самого двигуна внутрішнього згоряння, але зберігають його потужність.
❔ Який момент запускається турбокомпресор в автомобілі?
Основним моментом для включення турбіни на транспортному засобі є збільшення навантаження на двигун, що потребує більшої потужності. Як правило, це здійснюється при різкому натисканні на педаль газу, а також при керуванні автомобілем на підвищених швидкостях. У більшості випадків турбокомпресор починає функціонувати при досягненні оборотів двигуна в межах таких показників 1500-2500 за хвилину.
❔ Які показники повноцінної роботи турбокомпресора?
Нормальне функціонування турбокомпресора спостерігається при справності всіх його компонентів, відсутності витоку повітря, підтримці оптимального рівня тиску олії та антифризу. Також важливими складовими повноцінної роботи турбіни є правильна експлуатація та систематичне якісне обслуговування автомобіля.
❔ Де фіксується турбокомпресор?
Основним місцем для встановлення турбіни в транспортному засобі є вихлопна система, а саме область безпосередньо перед входом у впускний колектор автомобіля.
❔ Чому не існує турбокомпресорів з електричним приводом?
Для роботи електричного приводу потрібно більше енергії, що істотно знижує економічність експлуатації транспортного засобу. Турбіни з механічним приводом є більш надійними та простими в обслуговуванні. А також вони набагато ефективніші за використання енергії відпрацьованих газів.
❔ Яку кількість кінських сил додають турбокомпресор?
Залежно від обсягів турбіни, що створюється нею тиску та низки інших показників, визначається кількість кінських сил, які видає турбокомпресор для авто. Їх показники можуть змінюватись від кількох десятків до кількох сотень. Конкретного числа транспортних засобів немає. Їх визначає марка та модель самого автомобіля, а також система турбонаддуву.
❔ Що забезпечує охолодження турбіни в автомобілі?
Процес охолодження турбокомпресора забезпечує олію та повітря. Циркуляція масла відбувається через охолоджувач, а повітря безпосередньо через інтеркулер. За рахунок охолодження знижується температура повітря, тим самим збільшується щільність та ефективність самого наддуву.
❔ До чого призведе демонтаж турбіни з автомобіля?
Зняття турбокомпресора забезпечить роботу двигуна значно меншої потужності. Це станеться через те, що турбіна перестане нагнітати повітря в циліндрі двигуна. Також суттєво знизиться термін експлуатації циліндрів та клапанів силового агрегату при їх функціонуванні на підвищених оборотах. Причиною цього також буде відсутність додаткового повітря.
❔ Яка комплектація турбокомпресора?
Конструкція турбіни у транспортному засобі має дві основні частини у вигляді компресора та турбіни, які з’єднані між собою загальним валом. Компресор забезпечує втягування повітря і його стиск з подальшим його транспортуванням в турбіну. Вона забезпечує обертання валу та рух самого компресора, що створює додатковий тиск у всій впускній системі.
чому СТО “ГЕПАРД”?
гарантія на всі роботи, запчастини та комплектуючі
високоякісний та
сертифікований сервіс
нам довіряють 10 всеукраїнських автоклубів
якісні та перевірені
матеріали та комплектуючі
ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО В 1 КЛІК
Наш менеджер передзвонить Вам для уточнення списку робіт у зручний для Вас час
Ми працюємо з:
Мы работаем с:
Наші партнери
Чому варто робити ремонт турбін в автосервісі – Гепард
Ремонт турбін у Києві здійснюється й іншими компаніями. Чому варто вибрати саме СТО – «Гепард»:
- Величезний досвід майстрів, які регулярно проходять навчання та курси підвищення кваліфікації, вивчають усі новинки та технологічні ноу-хау ринку;
- Наявність сучасного обладнання та інструменту, що постійно оновлюється в ногу з часом;
- Більшість рідин, розхідників, фільтрів та прокладок у наявності або на замовлення з доставкою в найкоротші терміни;
- Середньоринкові ціни та доступні ціни, золота середина за співвідношенням ціна/якість;
- Партнери 10 автоклубів по всій Україні, також нам довіряють свої автомобілі десятки відомих на ринку компаній – лідерів у своїй ніші;
- Надаємо гарантію на всі види робіт та запчастин відповідно до наказу Мінінфраструктури № 615 от 28.11.2014
- Комфортна кімната клієнтів з панорамними вікнами для спостереження за процесом ремонту вашого авто, а також із затишним дитячим куточком, тв, вай-фай і т.д.;
- Цілодобове відеоспостереження, яке побудоване таким чином, що забезпечує повний контроль за автомобілем на всіх етапах ремонту та кожен пост видно як мінімум на двох відеокамерах;
- Накопичувальна система знижок для постійних клієнтів;
- Територія, що охороняється, на якій ваш автомобіль буде в повній безпеці;
- На нашому веб-сайті можна побачити фотозвіти наших фахівців.
Безперечно, це не всі плюси, але їх цілком достатньо, щоб прямо зараз визначитися з вибором надійного СТО та залишити заявку!