Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Плюси та мінуси ГБО

Переваги та недоліки ГБО

Плюси та мінуси ГБО. У більшості випадків люди звикли до того, що транспортні засоби заправляються бензином. Але висока вартість даного виду палива провокує потребу у суттєвій економії, особливо якщо використання автомобіля тісно пов’язане з професійною діяльністю його власника. Раціональним рішенням, у цьому випадку, буде інвестиція у спеціальне обладнання з переведення на газ, що дозволить суттєво економити при кожній заправці транспортного засобу.

На думку експертів у галузі газової промисловості, протягом найближчих кілька років п’ята частина автомобілів по всьому світу їздитиме з використанням газового палива. Розглянемо основні плюси та мінуси переведення машини на газ.

Переваги переведення автомобіля на газ

У випадку, якщо на транспортний засіб встановлено ГБО, його власник отримує наступний список переваг:

 1. Вартість заправки автомобіля стає значно меншою, оскільки ціна на газ практично вдвічі дешевша, ніж на бензин.
 2. Збільшуються експлуатаційні терміни деталей двигуна внутрішнього згоряння за рахунок того, що він функціонує плавно та тихо на зрідженому газі, знижується навантаження на колінвал та циліндропоршневу групу.
 3. Збільшується автономний пробіг до двох разів за рахунок паралельної наявності газової та бензинової систем живлення відповідно до великого обсягу палива.
 4. Склад вихлопних газів значно чистіший, відсутні шкідливі добавки, свинець та сірка. Наявність ГБО у деяких країнах дозволяє сплачувати менше податків на авто.
 5. Тривалість експлуатаційного періоду двигуна стає значно більшою. Висока октанова кількість газу зменшує навантаження на двигун, що у свою чергу перешкоджає швидкому зносу клапанів, свічок і поршнів ДВЗ.

Недоліки газобалонного обладнання

При переведенні транспортного засобу на газ також варто враховувати складності, які можуть виникнути при встановленні та використанні системи ГБО. Вони проявляються у вигляді:

 1. Висока вартість самого обладнання та його встановлення в автомобіль. Автосервіс «Гепард» пропонує покупку та монтаж ГБО за розумними цінами.
 2. Зменшення обсягу багажника в середньому на розмір “запаски”. Як правило, параметри стандартного тороїдального балона саме такі.
 3. Необхідність проведення регулярних оглядів технічного стану автомобіля. Але з іншого боку, цей факт варто розглядати як позитивний момент, який привчає автовласника до самодисципліни за контролем стану авто.

Раціональність рішення встановлення ГБО

Багато автовласників часто замислюються про те, чи варто встановлювати на свій транспортний засіб газобалонне обладнання. Їхні роздуми ґрунтуються на тому, наскільки це буде вигідним вкладенням та правильним рішенням.

Фахівці рекомендують встановлення ГБО за умови щоденного використання автомобіля щонайменше годину на добу. За умови, що транспортний засіб використовується вкрай рідко і на невеликі дистанції, при цьому витрата палива в авто мінімальна, встановлення ГБО буде вкрай нераціональною. Це пов’язано з тим, що за таких умов висока вартість обладнання окупатиметься дуже довго.

Які умови експлуатації транспортного засобу дозволять отримати максимальну вигоду від переведення його на газ:

 • Часто використання автомобіля для активної та тривалої їзди щодня;
 • Відсутність ймовірності продажу автомобіля в найближчі кілька років і більше;
 • Великий витрата палива від 10 і більше літрів на 100 км.

Економічна доцільність переведення машини на газ буде за умови щоденного її використання для подолання довгих дистанцій та за умови, якщо не планується зміна власника наступні кілька років.

Оцінивши всі «за» і «проти» та вирішивши встановлювати ГБО у свій автомобіль, необхідно правильно вибрати автосервіс для проведення цих робіт. Дуже важливо довіряти установку газобалонного обладнання виключно фахівцям. Докладніше про встановлення ГБО на різні марки авто ви можете ознайомитись у розділі «Наші роботи».

Автосервіс «Гепард» гарантує якість послуг, що надаються. У нас працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи із встановлення ГБО різних моделей.

Не варто ризикувати своїм життям і витрачати великі гроші на обслуговування ГБО. У нашому автосервісі доступна вартість та гарантія на всі види послуг. Ми впевнені у якості своєї роботи та відповідно у вашій безпеці!

❶ Де знаходиться СТО Gepard?
Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
❷ Як зв'язатися з Вами?
Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
098-554-99-55 - Окружна
095-554-99-77 — Центр
❸ З якими марками авто працює?
Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
❹ Які ваші головні принципи?
Наші основні принципи - це якість і безпека.
Оберіть мову сайту