Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Як вимкнути сигналізацію

Як вимкнути сигналізацію повністю

Як вимкнути автосигналізацію?

Як вимкнути сигналізацію. На сьогодні автомобільна система сигналізації має доступну вартість. Це дозволяє практично кожному власнику машини встановити її на свій транспортний засіб. Як правило, більшість водіїв не знають алгоритму встановлення та підключення сигналізації, і тому для цього виду обслуговування звертаються до спеціалізованих автосервісів. При комплектації машини сигналізацією може знадобитися повне відключення електронного захисту автомобіля. Така ситуація трапляється вкрай рідко. Але часто для її усунення та відключення сигналізації без наявності брелока не обійтися без допомоги спеціалістів СТО.

Розглянемо з вами основні причини, що вимагають відключення сигналізації, та способи проведення цього виду робіт за умови, що вона не працює.

Чому не працює сигналізація?

Щоб розібратися в механізмі відключення електронного захисту транспортного засобу, необхідно встановити причини її несправності. Як правило, електроніка має достатньо причин для виходу з ладу. Крім однієї з основних причин у вигляді відсутності реакції сигналізації на брелок, фахівці виділяють низку таких проблем:

  • Відсутність живлення через те, що розрядився акумулятор;
  • Перегоріли запобіжники через збої в мережі бортового електропостачання;
  • Пошкодилися або перегоріли дроти, що постачали систему сигналізації;
  • Контакти елементів електронного захисту окислилися.

Усунути проблему з непрацюючим брелоком сигналізації значно легше та простіше. А ось вже для заміни дроту чи очищення контактної групи потрібно проведення більш об’ємних робіт. Це з втручанням у внутрішні комунікації транспортного засобу. Наприклад, для заміни запобіжників, що перегоріли, знадобиться розкриття блоку запобіжників.

У яких випадках сигналізація не реагує на брелок?

Автоелектрики СТО “Гепард” виділяють три основні причини несправності електронного захисту транспортного засобу. Важливо розібрати кожну окремо. І так це можуть бути:

  1. Радіоперешкоди;
  2. Несправність самого брелока;
  3. Розряджання акумуляторної батареї.

Тому вибір способу відключення сигналізації в автомобілі повинен ґрунтуватись на причині появи несправностей у її функціонуванні.

Наявність радіоперешкод

Усі електроприлади випромінюють радіохвилі. При значному накопиченні транспортних засобів або різних видів електроніки можливе приглушення сигналів іншими радіохвилями. Таке спотворення сигналу призводить до відсутності реакції системи сигналізації на завдання, що надходять від брелока. Для усунення цієї проблеми потрібно стати максимально близько біля тієї частини авто, в якій знаходиться керування електронним захистом та заново активувати пульт.

Не працює брелок сигналізації

Ця причина виникає досить рідко і лише за умови механічного пошкодження брелока чи потрапляння його у вологе середовище. Зазвичай виходить з ладу саме внутрішня мікросхема, але це відбувається не часто, тому що комплектується додатковим захистом. Найчастіше основою причини того, що не працює брелок сигналізації, є його розряджені батареї. У цьому випадку при натисканні на кнопку не світиться сигнальний індикатор. Це свідчить про необхідність заміни джерела живлення у пристрої. У випадку, якщо пульт з функцією двостороннього зв’язку, то на його екрані з’явиться індикатор батареї, що сів. Для усунення такої несправності потрібна заміна батареї. За наявності запасного брелока, можна буде відключити електронний захист автомобіля.
Як вимкнути сигналізацію без брелка

Не працює сигналізація тому, що сів акумулятор

Розряджений стан акумуляторної батареї в транспортному засобі призводить до знеструмлення всіх бортових пристроїв і електронного захисту в тому числі. У такому випадку, доступ в салон автомобіля можна отримати тільки за допомогою механічного відкриття дверей водія ключем. Для того, щоб відключити сигналізацію, потрібно провести зарядку батареї або заново запустити мотор через прикурювач від акумулятора іншого транспортного засобу. Від зарядки, так званого в даному випадку генератора, всі бортові системи запрацюють, і тоді з’явиться можливість вимкнення електронного захисту у вашій машині.

Як вимкнути сигналізацію без брелока?

Існують два основні способи вирішення цієї проблеми. Це може бути аварійне вимкнення або зняття з охорони за допомогою кодування. Для введення в дію будь-якого з цих методів передбачено використання кнопки Valet.

Давайте розберемося, як за допомогою цієї кнопки можна вимкнути сигналізацію на транспортному засобі. Її функціональним призначенням є переведення системи охорони на сервісний режим. Технічний мануал до вашої марки авто вказує, де саме знаходиться ця кнопка. Як правило, більшість виробників автомобілів встановлюють кнопку Valet в районі блоку із запобіжниками. Існують такі моделі машин, в яких вона розташовується безпосередньо під панеллю приладів або рульовою колонкою, а також можна її знайти і за самим бардачком.

Як вимкнути сигналізацію кнопкою Валет аварійно?

Для таких маніпуляцій необхідно виконати наступний алгоритм дій. Він заснований на послідовному повороті ключа між позиціями LOCK і ON і паралельному натисканні в цей момент кнопки ON. Приклад того, як повністю відключити електронний захист авто, полягає у виконанні найпростішої комбінації – поворот ключа запалювання та короткочасне натискання кнопки Valet. Як правило, алгоритм дій досить складний і безпосередньо залежить від конфігурації системи сигналізації, встановленої на авто.

Як вимкнути сигналізацію кнопкою Валет методом кодування?

Для застосування цього методу потрібно знати PIN-код, який використовувався під час встановлення та налаштування електронного захисту автомобіля. Як правило, він складається із цифр у кількості від двох до чотирьох. Якщо система сигналізації не функціонує, необхідно послідовно виконати такі дії:

  1. Запустити запалення в режим ON.
  2. Натисніть кнопку Valet відповідно до числа перших на PIN-коді.
  3. Вимкнути запалення, повернувши режим LOCK.

Такий алгоритм дій слід повторити всім чисел PIN-коду, і лише після цього система електронного захисту автомобіля розблокується. Незалежно від способу відключення сигналізації в машині, будь то аварійне відключення або методом кодування, у будь-якому випадку система електронного захисту і сам автомобіль не отримають пошкоджень. Набагато гірша ситуація, коли не працює брелок та ключі від дверей машини відсутні.

Як відкрити машину без ключа сигналізації?

Сучасні моделі транспортних засобів мають личинку замку лише на водійських дверях. Це пояснюється тим, що відкриття автомобіля найчастіше використовується брелоком центрального замку. Тому дуже часто виникають ситуації, коли власник авто не має ключа від своєї машини. У такому разі важливо розуміти, як можна повністю відключити сигналізацію, якщо її брелок вийшов з ладу. Інакше відкриття дверей авто супроводжуватиметься гучним звуковим сигналом електронного захисту транспортного засобу. Для запобігання такій ситуації потрібно буде демонтувати плюсову клему з акумуляторної батареї. Це дозволить знеструмити всі пристрої транспортного засобу, у тому числі систему сигналізації.

Після відключення електронної системи безпеки на машині без доступу до салону можна приступати до відкриття дверей водія без ключа. Для цього потрібно застосування грубих методів, заснованих на відгинанні дверей та гумового ущільнювача. Це дозволить створити щілину між кузовом авто та самими дверима. Для цього можна використовувати викрутку, пласку монтажку або дерев’яний кілочок. У щілину, що утворилася, варто опустити мотузяну петлю або дріт, за допомогою яких необхідно буде підчепити кнопку замка і підняти її вгору. Це дозволить розблокувати двері. Але не варто забувати про те, що такий спосіб відкриття дверей дуже небезпечний і може суттєво пошкодити не тільки гумовий ущільнювач, а й лакофарбове покриття.

Висококваліфіковані спеціалісти автосервісу “Гепард” допоможуть усунути будь-які несправності системи електронного захисту у вашому автомобілі. Ми знаємо різні способи підключення сигналізації, швидко та правильно встановлюємо причини її неполадок та можемо провести аварійне відключення електронного захисту автомобіля.

❶ Де знаходиться СТО Gepard?
Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
❷ Як зв'язатися з Вами?
Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
098-554-99-55 - Окружна
095-554-99-77 — Центр
❸ З якими марками авто працює?
Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
❹ Які ваші головні принципи?
Наші основні принципи - це якість і безпека.
Оберіть мову сайту