Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Яке ГБО 4 покоління краще

Яке ГБО 4 краще вибрати

Яке ГБО 4 покоління краще. В даний час на ринку автомобілів все частіше пропонують встановити на машини газове обладнання. Все тому, що за кілька років потреба у такому обладнанні сильно зросла. Природний напрямок, адже з 2010 року ціни на бензин зросли втричі. Тим часом газ зберігається на низькій відмітці – він коштує вдвічі менше, ніж бензин.

Тут зможуть знайти інформацію ті, хто точно зібрався перевести автомобіль на газ, але наразі не знає, яке газове обладнання поставити. Влаштуємо знайомство з найбільш затребуваними брендами та пояснимо, які параметри потрібно враховувати при виборі ГБО на своє авто.

Характерні риси якісного ГБО

Спочатку варто розібратися з поколіннями газового обладнання. Найкращим по праву вважають газобалонне обладнання 4-го покоління, яке добре зарекомендувало себе за довгий час і дозволяє ремонтувати будь-які потенційні пошкодження за короткий проміжок часу. Серед усіх поколінь ГБО найбільше поширилося обладнання четвертого покоління. Його придбання не складає труднощів – популярні компанії з випуску газобалонного обладнання виробляють найбільше таких газових систем. Як дізнатися, яке ГБО 4 покоління краще?

На чому при виборі газобалонного обладнання необхідно наголосити?

  • Коефіцієнт корисної дії та швидкість роботи інжектора. Вони мають бути високими.
  • Продуктивність редуктора, механізму, який регулює тиск та ефективність прогрівання газу. Рекомендована запасна потужність має становити близько 20%.
  • Постійність процесу інжектора визначається фільтром ГБО. Найнадійнішими вважаються вихрові із сепаратором конденсату, з картриджем зі скловолокна.
  • Одними з найдовговічніших вважають високошвидкісні форсунки газобалонного обладнання, які не потребують постійного калібрування. На сьогоднішній день найкращими в Україні вважаються форсунки таких марок, як: BRC (Італія) та Barracuda (Польща). Вони користуються популярністю через доступну ціну, відмінний мінімальний час відгуку і довговічність роботи.
  • При встановленні газобалонного обладнання дуже важливу роль відіграє його вартість. Вона залежатиме від різних причин. Це і собівартість самої газової системи, і витрати на монтаж, і кількість циліндрів двигуна.

На сьогоднішній день найбільшим і найпросунутішим виробником систем ГБО у світі є італійська компанія M.T.M. s.l.r, яка випускає такі марки ГБО як BRC, Zavoli, Prins і т.д. Обладнання марки BRC встановлюється на десятки автомобільних марок із заводу на конвеєрах по всьому світу за допомогою заводської гарантії.

Тому на сьогоднішній день обладнання марки BRC вважається найкращим у світі як за своїми технічними характеристиками та розробками, так і за якістю та надійністю, оскільки на їх заводах у м. Кераско в Італії на сьогоднішній день є найбільша у світі інженерно-технічна лабораторія, де розробляються усі новинки ГБО.

Порівняння та вибір виробника газобалонного обладнання

Невеликий опис найпоширеніших у світі компаній-виробників ГБО.

  1. BRC. Виняткові можливості. Компанія з Італії, один із всесвітніх лідерів з виробництва ГБО. BRC настільки переконані в надійності та характеристиках обладнання, що надають гарантію на тривалий термін. Їхня ГБО може прослужити без нарікань до 500 000 км. Також BRC розробили спеціальні системи четвертого покоління для машин, які беруть участь у світових чемпіонатах з ралі.
  2. PRINS. Газобалонне обладнання цієї компанії для вимогливих та успішних. Це нідерландський виробник, яким володіє компанія BRC, чия діяльність з успіхом ведеться вже понад двадцять п’ять років, один із першопрохідників у галузі газових систем. Престижна марка славиться високоякісним обладнанням, причому PRINS постійно удосконалює технічне оснащення, не зупиняючись на досягнутому.
  3. Zavoli. Їхні системи ідеально підходять до кліматичних умов в Україні. Компанія з Італії, що зарекомендувала себе найкраще на всесвітньому автомобільному ринку. Їй віддають належне та українські автовласники. Характерною відмінністю газобалонних систем цієї компанії є виготовлений з алюмінію блок керування. Він добре захищається від вологи та несприятливого впливу навколишнього середовища. ГБО від компанії Zavoli чудовий варіант високоякісного обладнання за прийнятними цінами. Системи добре і без поломок функціонують на різних автомобілях.
  4. KME. Першокласне газобалонне обладнання. Польська марка KME увійшла до 5 найкращих на світовому ринку виробників автоелектроніки. Виробляють газобалонне обладнання та комплектуючі. Основною перевагою компанії вважаються довговічність, розумні ціни та зручність експлуатації. Меню російською мовою спрощує користування та встановлення ГБО.
  5. Atiker. Демократична компанія, що безперервно розвивається, з новаторським підходом. Виробник із Туреччини надає в першу чергу найкращі газові балони та постачає ГБО не лише по своїй країні, але продає по всьому світу до 70 відсотків вироблених систем. 2012 р. в Україні було відкрито представництво компанії. Газобалонне обладнання має європейську відповідність та сертифікацію. Компанія випускає обладнання, що пройшло функціональні випробування та перевірку безпеки. Споживачі вибирають Atiker через високоякісну продукцію за прийнятною вартістю газових систем.

Вибір газобалонного обладнання завжди залишається за автовласником. Головне, щоб воно було високоякісним і підходило характеристикам авто, в яке встановлюється. Монтаж, звичайно, краще довірити фахівцям, щоб переведення машини на газове паливо виправдало всі очікування.

❶ Де знаходиться СТО Gepard?
Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
❷ Як зв'язатися з Вами?
Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
098-554-99-55 - Окружна
095-554-99-77 — Центр
❸ З якими марками авто працює?
Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
❹ Які ваші головні принципи?
Наші основні принципи - це якість і безпека.
Оберіть мову сайту