Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Як часто міняти гальмівні колодки

Коли міняти гальмівні колодки

Як часто міняти гальмівні колодки. Багатьох автовласників хвилює це досить складне питання, для отримання відповіді на яке необхідно провести аналіз і серйозно поміркувати. Незважаючи на той факт, що власник авто має захисне біополе, сильну ауру і навіть безсмертя, уникнути заміни гальмівних колодок не вдасться. Це пов’язано з тим, що під загрозою перебуває життя інших учасників дорожнього руху: люди в машинах, що поряд проїжджають, пішоходи і пасажири вашого авто. Адже всі вимоги до гальмівної системи, на жаль, обумовлені численними травмуваннями, смертями людей, величезними моральними та матеріальними втратами. Завдяки статистичним даним можна легко встановити величину гальмівного шляху при різних показниках швидкості. Наприклад, при строгому дотриманні швидкості не більше 60 км/год на рівному, сухому і чистому дорожньому покритті, довжина гальмівної колії до повної зупинки транспортного засобу становить 17 м. І такі показники правильні для автомобіля з гальмівною системою, що ідеально працює, без єдиних несправностей. Якщо стан дороги значно гірший або гальмівна система несправна, то гальмівний шлях буде значно більшим.

Коли міняти гальмівні колодки?

Так, однією з основних частин гальмівної системи, яку можна сміливо назвати її наріжним каменем, є гальмівні колодки. Контроль за їх станом та дотриманням термінів експлуатації дуже важливий. Для кожної марки авто існують свої регламенти заміни даних деталей, які вказані в посібниках з експлуатації транспортного засобу. Як правило, для передніх колодок рекомендований пробіг складає 15 – 20 тис. км., для задніх – в межах 40 тис. км. деяких місцях, можна сказати, взагалі відсутня), погодні умови, манера та досвід водіння. Усі ці показники значно зменшують час використання гальмівних колодок. Також дуже важливо враховувати вид транспортного засобу. Спорткари та позашляховики терміни експлуатації гальмівних колодок сміливо ділять надвоє.

Але, варто зазначити, що суворо дотримуватись рекомендованих термінів є не зовсім правильним рішенням. Є низка показань, що вказують на необхідність заміни деталей. Чи бачили ви на дисках коліс пил чорного кольору з наявністю в ній металевих частинок? Так, правильно ви думаєте, це саме колодочки дають про себе знати. А прояв спочатку незначного, а іноді крижаного кров писка, який пізніше переходить в пронизливий скрегіт, бувало? Яких переживань коштує віддача незрозумілих поштовхів від педалі гальма при її натисканні навіть на незначній швидкості не більше 60 км/год? Всі ці прояви вказують власнику термінову необхідність проведення діагностики стану гальмівної системи. Можливо, суттєво знизився рівень гальмівної рідини або на панелі управлінь спалахнув червоний індикатор – все це вказує на термінову необхідність поїздки автомобіля на СТО.

Вибір автосервісу, в якому проводитиметься діагностика та технічне обслуговування гальмівної системи транспортного засобу, завжди залишається за його власником. Але варто пам’ятати про те, що справні гальма – це комфорт, впевненість та безпека руху. Наявність поганої якості дорожнього покриття призводить до того, що манера водіння стає нервовою. Все це в комплексі призводить до швидшого зносу гальмівних колодок. Тому їхнє квартальне ТО є необхідним і неминучим. Постає питання, до кого звернутися? Відповідь очевидна – до професіоналів своєї справи у СТО Гепард.

Як підібрати та де замінити гальмівні колодки?

Вибір гальмівних колодок є досить складним та відповідальним процесом. Якість даних деталей істотно впливає на їх термін експлуатації, комфорт та безпеку руху. Наприклад, м’які колодки вимагатимуть більш частої їх заміни, а ось жорсткі – додадуть дискомфорту при їзді. Спеціалісти автосервісу Гепард працюють комплексно. Менеджери підбирають максимально відповідні деталі для транспортного засобу з урахуванням побажань та фінансових можливостей власника. Механіки, у свою чергу, професійно проведуть заміну колодок, дотримуючись усіх технічних вимог даної маніпуляції. У СТО Гепард є спеціальне сучасне обладнання та комп’ютерні програми, без яких заміна гальмівних колодок на окремих марках авто неможлива.

СТО Гепард надає такі послуги з обслуговування гальмівної системи у вигляді замін:

  • Передніх та задніх гальмівних колодок;
  • Гальмівна рідина;
  • Дискового гальмівного механізму;
  • Мастила супортів.

Автосервіс Гепард – це альтернативна заміна на офіційний сервіс. Наші фахівці мають високий рівень кваліфікації, що дозволяє надавати будь-які послуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів. Якщо акцентувати увагу саме на гальмівних колодках, менеджери Гепард з урахуванням марки авто, складу суміші і матеріалу виготовлення підберуть максимально відповідні деталі індивідуально для кожного авто. В результаті робота гальмівної системи вашого автомобіля буде ідеальною, комфортною та безпечною.

❶ Де знаходиться СТО Gepard?
Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
❷ Як зв'язатися з Вами?
Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
098-554-99-55 - Окружна
095-554-99-77 — Центр
❸ З якими марками авто працює?
Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
❹ Які ваші головні принципи?
Наші основні принципи - це якість і безпека.
Оберіть мову сайту