Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Що таке ГБО в автомобілі – розшифровка

Що таке ГБО розшифровка

Втомилися від розчарувань, спостерігаючи за підвищенням цін на пальне? Бажаєте економити на бензині та експлуатувати авто щодня? Оптимальне рішення полягає в установці газобалонного обладнання з тим, щоб надалі платити вдвічі менше.

СТО – Gepard здійснює професійні послуги з встановлення та обслуговування газового обладнання. Наші фахівці мають повноцінні знання про те, що таке ГБО, та із задоволенням розкажуть у деталях про його особливості.

Газове паливо: переваги

ГБО – газобалонне обладнання для застосування якого передбачається монтаж на авто. З такою модернізацією двигун працює як на бензиновому, так і газовому паливі. Система відрізняється складністю, у її складі присутні механічні та електронні блоки. Газова система приєднується до електроблоку автокерування.

Переваги використання газової системи:

 • Скорочення витрат на паливо у два, а то й у два з половиною рази за рахунок зниженої ціни на газ порівняно з бензином;
 • М’якше функціонування двигуна, який довше залишається чистим; моторне масло повільніше темніє і рідше потребує заміни;
 • Повне згоряння пропан-бутанової суміші, її показник дорівнює 102-108;
 • Збільшений термін експлуатації двигуна без ремонту;
 • Можливість використання двох видів палива по черзі (перемикання між ними відбувається в автоматичному режимі або налаштовується вручну);
 • Пробіг без дозаправки зростає вдвічі, оскільки після закінчення газової суміші двигун переходить на бензин);
 • Високий показник екологічності: у структурі газу мінімум смол та домішок, на відміну від бензину; обсяг шкідливих речовин значно скорочується;
 • Відповідність нових версій ГБО міжнародним нормативам ЄВРО 4-6.

З метою отримання максимальної користі від ГБО важливо дотриматися таких умов:

 1. Набувати системи провідного бренду;
 2. Доручити монтаж сертифікованому автосервісу (як орієнтир — наявність ліцензії, надання гарантії, можливість техобслуговування);
 3. Своєчасне проходження техогляду. Первинне техобслуговування після встановлення ГБО потрібно проходити з інтервалом у тисячу пробігу, потім з інтервалом у 10 тисяч (частота нерідко залежить від типу обладнання).

Коротко про класифікацію ГБО

Виробники та майстри установки неофіційно класифікують газобалонне обладнання за поколіннями, що досить зручно. Існує лише шість поколінь газових автомобільних систем. Їхня основна відмінність полягає в способі подачі газу на двигун: карбюраторна, розподілена, безпосередньо розподілена.

Починаючи з першої по третю, системи ГБО поступово виходять із вживання та стають неактуальними, тому рідко встановлюються на нових моделях авто. Найбільш затребуваний клас – ГБО-4. Зазначене обладнання відповідає всім моделям інжекторних автомобілів: суміш газу надходить у вигляді пари.

Системи п’ятого та шостого поколінь належать до нового класу, і поки що не надто поширені в Україні. Їхня характерна ознака — рідке впорскування газу в колектор (для п’ятого покоління) і безпосередньо в циліндри (для шостого). При цьому витрата палива знижується, потужність двигуна залишається такою ж, як і на бензині. Вартість ГБО-5 та ГБО-6 значно вища порівняно з ГБО-4, але їх перевага в тому, що вказане обладнання доступне сучасним автомобілям.

Бажаєте знизити витрати на паливо та збільшити термін експлуатації двигуна – до вашої уваги ГБО четвертого, п’ятого чи шостого покоління. Їздіть стільки, скільки дозволяє обладнання, а не паливо!

❶ Де знаходиться СТО Gepard?
Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
❷ Як зв'язатися з Вами?
Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
098-554-99-55 - Окружна
095-554-99-77 — Центр
❸ З якими марками авто працює?
Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
❹ Які ваші головні принципи?
Наші основні принципи - це якість і безпека.
Оберіть мову сайту