Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Як вибрати ГБО на авто?

Яке покоління ГБО вибрати?

В даний час встановити газобалонне обладнання можливо на будь-який транспортний засіб, зарубіжного та вітчизняного виробництва, з будь-яким типом двигуна: карбюраторним, інжекторним, моноуприскуванням. Безпосередньо після встановлення системи можна переконатися на практиці в екологічності газу пропану, а також у знижених витратах на цей вид палива.

Установка ГБО дозволить отримати такі вигоди:

 • Заощадити на витратах бюджету;
 • Зменшити собівартість продукції з допомогою здешевлення транспортування.

Якщо сумнівів щодо вибору на користь газу немає, можна приступити до вибору обладнання. Із запропонованого асортименту провідних брендів доступні газові системи різних класів. І оскільки монтаж ГБО на авто практикується компанією більше двадцяти років, фахівці мають кваліфікацію в цій сфері, і із задоволенням поінформують про всі нюанси, що цікавлять.

На особливу увагу заслуговують удосконалені газові системи четвертого, п’ятого і шостого поколінь, які приносять радість власникам авто незаперечними перевагами. ГБО перших трьох класів також все ще має попит, хоча й не такий високий. Перш ніж вибрати ГБО, слід вивчити його основні характеристики, але, зрозуміло, вибір на їхню користь залежить від рішення власника.

ГБО-4 покоління

Протягом усього часу, доки відбувається перехід машин на допоміжний вид палива, виробники ГБО здійснили інвестування більшої частини своїх засобів у покращення якостей газових систем. «Автомобільні газопаливні системи» також взяли участь у просуванні нововведень. Тому фахівці можуть з абсолютною впевненістю заявити, що черговий, знову вдосконалений клас ГБО набагато ефективніше справляється зі своїми функціями.

ГБО-4 не є в цьому сенсі винятком і так само перевершує попереднє, третє покоління газобалонного обладнання. За допомогою успішних наукових розробок стало можливим вирішення кількох проблем, актуальних у повсякденності водіїв, які користуються більш ранніми версіями ГБО.

Із застосуванням газової системи четвертого покоління падіння потужності, що швидко згоряють свічки запалювання, шум двигуна, йдуть у минуле. Виникає питання, чи існують мінуси, якими компенсуються такі привабливі характеристики обладнання. Зрозуміло, відмінність полягає у вартості ГБО-4, що перевищує можливості моделей попередніх класів.

Оскільки охочі перевести авто на газ мотивовані економією, то підвищена вартість обладнання в певному сенсі є перешкодою у здійсненні їхнього наміру. Однак за участю компанії «Автомобільні газопаливні системи» та раціональними кредитними програмами від провідних російських банків такий перехід стає можливим. У 90% випадків при використанні спеціальних дванадцяти банківських програм клієнти одержують схвалення за кредитом.

Додатковим бонусом є факт вартості: завдяки тісній співпраці з гідними європейськими виробниками ціни на ГБО компанії вигідно відрізняються від вартості аналогів інших компаній. У низці бюджетних моделей ГБО фахівці акцентують увагу користувачів на бренді Digitronic (Польща).

ГБО-5, 6 покоління

Найбільш високо затребувані ГБО-5 і 6, виходячи зі статистики покупок клієнтів, і найчастіше вибір покупців посідає моделі італійського виробництва (Ловато, BRC та інші). Слід зазначити, що вартість у них чимала. Цікаво розглянути причини, якими керуються користувачі авто, здійснюючи свій вибір.

Спершу кілька фактів про Італію. Саме тут стартував масовий перехід машин на допоміжний вид палива, тому наявність досвіду разом із бездоганною якістю виробництва бренду сприяє перевагам багатьох водіїв.

Небагато слів про вартість. Власники авто готові до невеликих переплат на початку, щоб зрештою оцінити вигоду подібного придбання. Оновлені версії ГБО характеризуються економічності з тієї точки зору, що при інтенсивній експлуатації автомобіля та встановленому двигуні достатньої потужності початкові витрати незабаром окуплять себе.

Вартість газових систем нових версій зросла також за рахунок поліпшення їх надійності та безпеки. Газобалонне обладнання оснащене датчиками, що відстежують подачу газу. Варто відзначити також систему газового упорскування, при якому потужність двигуна, що працює на газу, залишається на колишньому рівні.

Придбання комплектуючих для газобалонного обладнання нових поколінь також є важливим фактором. Якщо ви зробите вибір на користь ГБО попередніх поколінь, варто зробити уточнення щодо своєчасного забезпечення комплектуючими на майбутнє, а також ремонтних послуг.

Підсумуємо проміжні підсумки. ГБО-5 та 6 виграють у порівнянні з попередниками за такими показниками:

 • Високий рівень надійності;
 • Чітко розроблена схема безпеки;
 • Збільшений період експлуатації;
 • Підвищений потенціал двигуна.

Обов’язкові умови реалізації переваг ГБО

Перераховані плюси ГБО останніх поколінь можна оцінити лише за умови бездоганного монтажу обладнання на авто. Фахівці не рекомендують проводити установку обладнання самотужки. Економія на послугах фахівців може коштувати дорого. І це не лише витрачений час, розчарування, а й негативні наслідки для транспортного засобу.

У штаті «Автомобільних газопаливних систем» працюють лише перевірені співробітники. В умовах безперервного розвитку у зв’язку із щоденним ремонтом їх досвід збагачується все новими нюансами щодо старого та нового обладнання. З цієї причини клієнту гарантовано якісне встановлення та налагодження управління ГБО.

Крім того, власник авто отримає документи про виконану установку газобалонного обладнання, а на додаток до них – корисні рекомендації, при дотриманні яких можливо підвищити термін експлуатації машини та ГБО.

Чи будь-яке ГБО підходить для авто?

ГБО та його комплектуючі випускаються для більшості транспортних засобів, але тим часом слід враховувати кілька нюансів:

 • ГБО-1 та ГБО-2 відповідає виключно карбюраторним двигунам;
 • ГБО-3 та вище дозволяє здійснювати поїздки на газ водіям інжекторних транспортних засобів.

Якщо двигун машини передбачає функцію прямого упорскування, фахівці радять встановити ГБО-5, оснащене насосом високої потужності як “посередник”, що проводить рідкий газ. Відмінність роботи двигуна на бензиновому та газовому паливі при цьому майже не помітна.

Отже, для того, щоб впровадити систему ГБО, власнику авто не доведеться турбуватися про такі критерії:

 • Марка авто;
 • рік випуску;
 • Моделі та комплектації;
 • Бренде.

У разі виникнення питань щодо вибору обладнання, ви можете зв’язатися зі спеціалістами компанії на сайті або за телефоном. Тому, хто звернувся, нададуть найбільш вичерпну консультацію та нададуть професійну допомогу в установці газової системи з урахуванням конкретного випадку.

❶ Де знаходиться СТО Gepard?
Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
❷ Як зв'язатися з Вами?
Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
098-554-99-55 - Окружна
095-554-99-77 — Центр
❸ З якими марками авто працює?
Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
❹ Які ваші головні принципи?
Наші основні принципи - це якість і безпека.
Оберіть мову сайту