Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Заміна свічок розжарення

СТО - Gepard - Послуги - Заміна свічок розжарення

Схема проїзду на СТО “Гепард-Центр” (вул. Льва Толстого, 63)

Проїзд із Солом’янської площі

Проїзд з Проспекту Перемоги

Послуги

Заміна свічок розжарювання

Заміна свічок розжарювання в Києві на СТО – Гепард

Однією зі стандартних проблем, що найчастіше зустрічаються при мінусових показниках температурного режиму повітря, з якими стикаються автомобілі на дизпаливі, є запуск двигуна. Несправність підігріву циліндрів навіть за наявності температури -10 градусів є істотною перешкодою для запуску мотора. Якщо стартер крутить, то, швидше за все, потрібна заміна свічок розжарювання. Автосервіс «Гепард» у Києві надає послугу із заміни свічок розжарення, яка проводиться кваліфікованими майстрами акуратно та в максимально короткі терміни, навіть за наявності проблемного стану деталей.

Причини, що вказують на необхідність заміни свічок розжарювання

 • Проблематичний запуск двигуна при низьких температурах повітря.
 • Двигун дизельного типу троїт і вимагає допомоги функціональності стартера.
 • Закінчився експлуатаційний термін свічок, рекомендований заводом-виробником.

Заміна свічок розжарювання в автомобілі: проблеми

Висококваліфіковані майстри автосервісу «Гепард» здійснюють послуги з демонтажу та встановлення стрижнів попереднього нагріву практично в будь-якій ситуації:

 • Заміна свічок розжарювання при відкритому доступі, без прикипань та їх деформації. Вартість робіт мінімальна, а їхня тривалість не буде більше 30 хвилин.
 • Заміна свічок з необхідністю використання спеціального обладнання та інструментів для демонтажу сусідніх деталей та вузлів. Тривалість виконання таких робіт буде близько двох годин.
 • Акуратно з використанням абразивних розчинів виймаємо прикипілі та закоксовані стрижні свічок.
 • Висвердлюємо та демонтуємо з використанням спеціальних інструментів деформовані свічки, які обламалися, надломилися або прогоріли.
 • При необхідності провадимо демонтаж всього ГБЦ або двигуна внутрішнього згоряння.

Усі ремонтні роботи в автосервісі «Гепард» розпочинаються з проведення повноцінної діагностики, яка дозволяє переконатися у необхідності проведення заміни саме свічок розжарювання.

Для демонтажу свічок розжарювання ми використовуємо виключно динамометричний ключ і суворо дотримуємося рекомендованого зусилля. При проведенні даних робіт це досить важливий момент: використання великих зусиль може призвести до перелому свічки розжарення, особливо за умови, якщо вона прикипіла або стара. Якщо затяжка проводиться з недостатніми зусиллями, то це сприяє зниженню компресії, перегріву двигуна та утворенню нагару, який у подальшому буде істотною перешкодою для легкого демонтажу нагрівального елемента.

Для того, щоб заміна свічок розжарювання в майбутньому була не проблематичною, в нашому автосервісі наноситься спеціальне керамічна мастило, а також проводиться очищення, підготовка посадкового місця та відновлюється різьблення. Якщо після проведення робіт у чек-листі видається помилка, ми робимо її видалення.

Запис на послугу заміни свічок розжарювання в автосервіс «Гепард» дозволить вам отримати повністю справний автомобіль у найкоротші терміни та за мінімальних фінансових витрат.

Процедура заміни свічок розжарювання є затребуваною серед автовласників транспортних засобів з двигунами дизельного типу, а таких автомобілів у Києві досить багато. Будь-які свічки розжарювання мають свій робочий ресурс, тому проведення їхньої планової заміни є однією зі складових техобслуговування транспортного засобу.

Свічки розжарювання: визначення, призначення

Одним з найважливіших елементів дизельного двигуна є свічки розжарення, заміну яких проводять фахівці нашого автосервісу. Процес самозаймання паливно-повітряної суміші в дизельних моторах здійснюється шляхом стиснення та нагрівання повітря. Низький температурний режим у навколишньому середовищі для запуску двигуна вимагає попереднього прогрівання внутрішнього простору камери згоряння. Саме тому і необхідні свічки розжарювання:

 • Включення запалення провокує подачу напруги з їхньої клеми;
 • Перетворення електроенергії на тепловий захист нагрівального елемента, який представлений у вигляді спіралі і знаходиться в захисному корпусі;
 • Віддача від свічки свого тепла повітрям, що забезпечує його нагрівання до досягнення необхідної температури.

Основні ознаки, що вказують на необхідність заміни свічок напруження

Основною причиною заміни свічок розжарювання на дизельних моторах є вироблення регламентного ресурсу, що в середньому становить 100 тисяч км пробігу. Також це можливо через передчасну несправність, яка виникла внаслідок некоректного попереднього монтажу, несправності паливної системи проводки або електронного блоку керування. Але найбільш поширеними ознаками, що вказують на заміну, є обрив або перегорання спіралі, оплавлення стрижня, пошкодження монтажного з’єднання.

На необхідність заміни свічок розжарювання можуть вказувати такі ознаки:

 • Проблематичний запуск двигуна внутрішнього згоряння;
 • Після запуску двигун троїть або функціонує з перебоями;
 • За низьких температур повітря, мотор не заводиться;
 • Вихлопні гази із наявністю білого диму.

Варто відзначити, що в теплу пору року ймовірності запуску двигуна внутрішнього згоряння навіть зі зламаними всіма свічками розжарення досить висока. Але, важливо пам’ятати, що поломка навіть однієї напальної свічки істотно підвищує навантаження на акумуляторну батарею, стартер і фільтр сажі. Тому нехтувати або зволікати заміною свічок розжарювання фахівці не рекомендують, тому що в результаті їх використання може знадобитися надалі більш дорогий ремонт.

Заміна свічок розжарювання: особливості процедури

Конструкція свічок розжарювання зроблена таким способом, що вироби є досить тонкими і крихкими. Тому без наявності належного досвіду та професійних інструментів самостійно зробити їх демонтаж є досить проблематично. Існує певні тонкощі заміни свічок розжарювання, до яких належать такі моменти:

 • Деякі типи двигунів потребують попереднього прогріву перед демонтажем несправних свічок. Також є інші види систем, в яких заміна свічок проводиться при холодному двигуні. Тому дуже важливо у разі орієнтуватися на рекомендації виробників.
 • Існують такі конструкції, при яких доступ до свічок розжарювання вимагає попереднього демонтажу цілого ряду сусідніх деталей та вузлів.
 • Демонтаж стрижнів, що прикипіли і закоксованих, проводиться тільки після їх відмочування.
 • Для контролю інтенсивності зусиль і для того, щоб уникнути поломки старих або нових свічок розжарення в момент їх заміни, рекомендується використовувати спеціальне професійне обладнання у вигляді динамометричного ключа.
 • Демонтаж уламків свічок розжарювання проводиться з використанням спеціальних пристроїв, які є лише у автосервісах.

Заміна свічок розжарювання у Києві в автосервісі — Гепард

Високий рівень професіоналізму та великий досвід роботи майстрів автосервісу «Гепард», дозволяє якісно провести заміну зламаних, прикипілих і незручно розташованих свічок розжарювання. Для наших майстрів немає непереборних труднощів. Слід зазначити, що складність роботи визначає термін ремонту та його вартість. Але, у будь-якому випадку, ціни на обслуговування автомобілів та заміну свічок розжарення у нас мінімальні, не завищені та доступні для всіх автовласників. Після проведення діагностики ми озвучуємо вартість заміни свічок, аргументуючи чому саме така ціна послуги.

Попередній запис на заміну свічки розжарювання дозволить того ж дня провести діагностику та пройти обслуговування без черги в обумовлений час. У середньому тривалість роботи становить від півгодини до 2 годин. Але іноді може зайняти більше часу. У будь-якому випадку тривалість ремонту буде визначена майстром після діагностики вашого автомобіля. Заміна свічок розжарювання в автосервісі «Гепард» проводиться на високому рівні та із суворим дотриманням зазначених у договорі термінів робіт.

Послуги

чому СТО “ГЕПАРД”?

гарантія на всі роботи, запчастини та комплектуючі

circular-label-with-certified-stamp

високоякісний та
сертифікований сервіс

нам довіряють 10 всеукраїнських автоклубів

якісні та перевірені
матеріали та комплектуючі

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО В 1 КЛІК

Наш менеджер передзвонить Вам для уточнення списку робіт у зручний для Вас час

  Мы работаем с:

  Чому варто робити заміну свічок розжарення в автосервісі – Гепард

  Заміна свічок розжарення у Києві здійснюється й іншими компаніями. Чому варто вибрати саме СТО – «Гепард»:

  • Величезний досвід майстрів, які регулярно проходять навчання та курси підвищення кваліфікації, вивчають усі новинки та технологічні ноу-хау ринку;
  • Наявність сучасного обладнання та інструменту, що постійно оновлюється в ногу з часом;
  • Більшість рідин, розхідників, фільтрів та прокладок у наявності або на замовлення з доставкою в найкоротші терміни;
  • Середньоринкові ціни та доступні ціни, золота середина за співвідношенням ціна/якість;
  • Партнери 10 автоклубів по всій Україні, також нам довіряють свої автомобілі десятки відомих на ринку компаній – лідерів у своїй ніші;
  • Надаємо гарантію на всі види робіт та запчастин відповідно до наказу Мінінфраструктури № 615 от 28.11.2014
  • Комфортна кімната клієнтів з панорамними вікнами для спостереження за процесом ремонту вашого авто, а також із затишним дитячим куточком, тв, вай-фай і т.д.;
  • Цілодобове відеоспостереження, яке побудоване таким чином, що забезпечує повний контроль за автомобілем на всіх етапах ремонту та кожен пост видно як мінімум на двох відеокамерах;
  • Накопичувальна система знижок для постійних клієнтів;
  • Територія, що охороняється, на якій ваш автомобіль буде в повній безпеці;
  • На нашому веб-сайті можна побачити фотозвіти наших фахівців.

  Безперечно, це не всі плюси, але їх цілком достатньо, щоб прямо зараз визначитися з вибором надійного СТО та залишити заявку!

  ❶ Де знаходиться СТО Gepard?
  Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
  ❷ Як зв'язатися з Вами?
  Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
  098-554-99-55 - Окружна
  095-554-99-77 — Центр
  ❸ З якими марками авто працює?
  Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
  ❹ Які ваші головні принципи?
  Наші основні принципи - це якість і безпека.
  Оберіть мову сайту