Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Заміна датчика ABS (АБС)

СТО - Gepard - Послуги - Заміна датчика ABS

Схема проїзду на СТО “Гепард-Центр” (вул. Льва Толстого, 63)

Проїзд із Солом’янської площі

Проїзд з Проспекту Перемоги

Послуги

Вартість заміни датчика ABS

Назва послуги Ціна від, грн.
Заміна датчика ABS от 400 грн.

Заміна датчика АБС у Києві на СТО – Гепард

Встановивши антиблокувальну систему, ви зможете підвищити рівень безпеки у процесі екстреного гальмування. Це невід’ємна частина автомобіля, адже з її допомогою можна запобігти блокуванню коліс, що може призвести до аварійної ситуації. Пристрій дозволяє своєчасно знизити показник тиску всередині гальмівної магістралі, скоротити кількість обертів коліс. Одним із головних елементів системи є датчик. Він здійснює контроль за повноцінністю роботи всього механізму. У ряді випадків він може вийти з ладу, що призводить до появи необхідності звернення до висококваліфікованих фахівців. Майстри СТО “Гепард” проведуть ретельну діагностику, встановлять причину поломки та усунуть її за максимально короткий термін.

Заміна датчика ABS – особливості процедури

Датчик може вийти з ладу через багато причин. Навіть якщо він перебуває у несправному положенні, антиблокування може успішно справлятися зі своїми завданнями. Але не варто через це недооцінювати серйозність ситуації. Найкраще звернутися до спеціалістів СТО «Гепард», щоб провести ретельну діагностику системи з метою уникнення неприємних сюрпризів на дорозі.

Фахівці називають кілька ознак, які свідчать про необхідність проведення заміни датчика. Головні з них:

 • Поява характерних повідомлень на екрані бортового комп’ютера;
 • Наявність напису АБС на панелі приладів;
 • Відсутність роботи системи АБС.

Як правило, датчик ламається через негативний вплив з боку різноманітних механічних факторів. Можливо визначити поломку також і з того, що під час гальмування з’являється характерна вібрація при натисканні на педаль. Вищеперелічені ознаки вказують на проблему з датчиком або з усією системою в цілому. Для встановлення точної поломки зверніться до фахівців СТО «Гепард». Вони виконають якісну діагностику, що дозволить одержати вирішення несправності у максимально короткий термін.

Заміна датчика здійснюється у спеціально підготовлених умовах. Майстри забезпечують вільний доступ до деталі, для чого використовують набір професійних інструментів. Як правило, для цього застосовують оглядову яму або витяг, спеціальні ключі тощо. Все залежить від конкретної ситуації. Але досвідчені фахівці завжди готові зробити роботу на найвищому рівні для оперативного здійснення процедури заміни.

Професійна заміна датчика АБС в автосервісі – Гепард

Якщо датчик перестав виконувати свої функції, рекомендовано звернутися до професійних майстрів СТО Гепард. Вони виконують якісні роботи з діагностики та заміни. Найчастіше виникає потреба у заміні деталей. Це з тим, що комплектуюча не підлягає ремонту. Хоча таке буває рідко.

На території країни пропонують багато різних варіантів автосервісу. Дуже важливо вибрати надійного партнера. СТО «Гепард» пропонує своїм клієнтам комфортні умови для проведення робіт із заміни датчика. У процесі використовують лише якісні інструменти, запчастини від виробника, високий професіоналізм працівників. Все вищеперелічене відбивається на надійності виконання робіт незалежно від рівня складності поставленого завдання. На них надається гарантія. Вартість послуг невисока. Вона розраховується в індивідуальному порядку з огляду на тип ремонтних робіт, рівень складності поставленого завдання.

Послуги

чому СТО “ГЕПАРД”?

гарантія на всі роботи, запчастини та комплектуючі

circular-label-with-certified-stamp

високоякісний та
сертифікований сервіс

нам довіряють 10 всеукраїнських автоклубів

якісні та перевірені
матеріали та комплектуючі

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО В 1 КЛІК

Наш менеджер передзвонить Вам для уточнення списку робіт у зручний для Вас час

  Ми працюємо з:

  Чому варто робити заміну датчика ABS (АБС) в автосервісі – Гепард

  Заміна датчика ABS (АБС) у Києві здійснюється й іншими компаніями. Чому варто вибрати саме СТО – «Гепард»:

  • Величезний досвід майстрів, які регулярно проходять навчання та курси підвищення кваліфікації, вивчають усі новинки та технологічні ноу-хау ринку;
  • Наявність сучасного обладнання та інструменту, що постійно оновлюється в ногу з часом;
  • Більшість рідин, розхідників, фільтрів та прокладок у наявності або на замовлення з доставкою в найкоротші терміни;
  • Середньоринкові ціни та доступні ціни, золота середина за співвідношенням ціна/якість;
  • Партнери 10 автоклубів по всій Україні, також нам довіряють свої автомобілі десятки відомих на ринку компаній – лідерів у своїй ніші;
  • Надаємо гарантію на всі види робіт та запчастин відповідно до наказу Мінінфраструктури № 615 от 28.11.2014
  • Комфортна кімната клієнтів з панорамними вікнами для спостереження за процесом ремонту вашого авто, а також із затишним дитячим куточком, тв, вай-фай і т.д.;
  • Цілодобове відеоспостереження, яке побудоване таким чином, що забезпечує повний контроль за автомобілем на всіх етапах ремонту та кожен пост видно як мінімум на двох відеокамерах;
  • Накопичувальна система знижок для постійних клієнтів;
  • Територія, що охороняється, на якій ваш автомобіль буде в повній безпеці;
  • На нашому веб-сайті можна побачити фотозвіти наших фахівців.

  Безперечно, це не всі плюси, але їх цілком достатньо, щоб прямо зараз визначитися з вибором надійного СТО та залишити заявку!

  ❶ Де знаходиться СТО Gepard?
  Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
  ❷ Як зв'язатися з Вами?
  Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
  098-554-99-55 - Окружна
  095-554-99-77 — Центр
  ❸ З якими марками авто працює?
  Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
  ❹ Які ваші головні принципи?
  Наші основні принципи - це якість і безпека.
  Оберіть мову сайту