Графік роботи
Пн — Пт 09:00 — 19:00
Сб 10:00 — 18:00
попередній запис
Top

Промивання двигуна

СТО - Gepard - Послуги - Промивання двигуна

Схема проїзду на СТО “Гепард-Центр” (вул. Льва Толстого, 63)

Проїзд із Солом’янської площі

Проїзд з Проспекту Перемоги

Послуги

Промивання двигуна ціна

Промивка двигуна у Києві на СТО – Гепард

Процедура промивання двигуна серед автовласників викликає запеклі суперечки. На сьогоднішній день це досить актуально, оскільки багато водіїв купують старі автомобілі. У таких транспортних засобах проблематично докладно оцінити технічний стан. А точно знати дату останньої заміни моторної олії, її якість та об’єм, який був залитий, неможливо. Саме тому прихильники процедури промивання двигунів вважають її просто необхідною.

Промивання двигуна: навіщо і в яких випадках проводиться

Досить часто автовласники недбало ставляться до процедури заміни олії і проводять її один раз на рік, незалежно від кілометражу пробігу. За цей період все сміття та пил, які проникли в систему, осідають на фільтруючих елементах. В результаті їхня поверхня з часом покривається нальотом. Коли проводиться злив олії, даний наліт нікуди не зникає, і чим щільнішим стає його шар, тим надалі проблематичніше його видалення. Надмірне забруднення двигуна внутрішнього згоряння може стати основною з причин його передчасного виходу з ладу.

На необхідність промивання двигуна при заміні олії вказують такі ознаки:

 • Зміна старої моторної суміші. При заміні торгової марки, типу в’язкості олії, промивання двигуна перед його заміною є обов’язковим. Склад кожного типу масла включає різні набори присадок, що і визначає категоричну заборону на змішування нового масла з залишками старого.
 • Придбання уживаного автомобіля. Незалежно від того, у кого купується транспортний засіб, переконатись у правдивості інформації про його стан досить складно. Тому фахівці рекомендують перестрахуватися, промити двигун та замінити масло.
 • Активна експлуатація автомобіля тривалий час. При заміні масла в авто, яке часто і довго використовувалося, рекомендується почистити двигун. Така експлуатація вимагає постійного інтенсивного мастила, внаслідок якого відбувається накопичення побічних продуктів усередині самої системи.
 • Комплектація турбованими двигунами. Їхня функціональність вимагає використання більшої кількості змащувальних речовин, ніж у звичайних. В даному випадку, допускається використання тільки чистого та якісного моторного масла, при заміні якого щоразу потрібно проводити чищення двигуна. Нехтування цим провокує швидке зношування та поломку силового агрегату.
 • Демонтаж та розбирання двигуна внутрішнього згоряння. Виконання такого роду робіт супроводжується ретельним промиванням всіх запчастин з використанням гасу, солярки або бензину. Це дозволяє провести якісне очищення системи по максимуму, але вартість промивання двигуна в такий спосіб значно вища, а процес займає більш тривалий час і є складним. Самостійно проводити цю процедуру категорично забороняється, рекомендується скористатися послугами майстрів професійного автосервісу.

Промивання двигуна: основні способи

Очищення двигуна в автосервісі «Гепард» здійснюється декількома методами, підбір яких здійснюється з урахуванням потреб та ступеня забруднень:

 1. П’ятихвилинне промивання. Перед заміною масла, в систему заливається спеціальна речовина, яка змішується з відпрацьованим мастилом і протягом 10 хвилин машина залишається працювати вхолосту. Далі вся технічна рідина зливається, заливається нове масло з наступним встановленням фільтра.
 2. Промивка, з якою можлива експлуатація авто. Існує ситуація, коли до заміни олії залишається близько 100 км. У даному випадку спеціальна речовина заливається в систему, і на автомобілі можна акуратно доїжджати пробіг, що залишився. Згодом, за стандартом проводиться заміна олії та фільтрів.
 3. Олія для промивання. Спочатку проводиться злив відпрацьованої олії та заливається спеціальна олія для промивання до її заміни на нову. На деякий час автомобіль залишається працювати вхолосту, згодом масло зливається і замінюється елемент, що фільтрує.
 4. Надлишок нової олії. Даний метод добре підходить при необхідності заміни типу олія, наприклад, з напівсинтетичного нас синтетичне. Коли старе масло було повністю злите, у двигун заливається та моторна олія, яку планується використовувати в майбутньому.

Важлива інформація про промивання дизельних двигунів

Варто зазначити, що промивання двигуна дизельного типу має ряд особливостей та загальних рекомендацій, яких варто дотримуватись. Конструкції двигунів на дизельному паливі мають суттєві відмінності. Тому алгоритм їх промивання з наступною заміною масла абсолютно інший. Виконання процедури супроводжується використанням спеціальних рідин для дизельного палива. Жодне промивання, яке використовується для бензинових моторів, не підходить для дизельних двигунів.

Саме тому для транспортного засобу, в комплектації якого знаходиться двигун дизельного типу, для його промивання потрібна спеціальна промивна олія. Ми рекомендуємо сміливо звертатися до автосервісу «Гепард», де кваліфіковані майстри підберуть саме той тип рідини для промивання, який необхідний саме вашому автомобілю.

Висновки

Періодичність проведення заміни олії становить кожні 6-7 тис. км. Це практично вдвічі частіше, ніж рекомендують більшість виробників транспортних засобів. Але, при такому підході, незалежно від місцевості та якості дорожнього покриття ви зможете запобігти передчасному зносу комплектуючих двигуна внутрішнього згоряння і, тим самим, не допустити його виходу з ладу. Якщо ж транспортний засіб новий, то дотримання регламенту заміни масла, встановленого виробником, буде достатнім. Але, якщо вами експлуатується підтриманий автомобіль, проведення м’якого промивання двигуна є обов’язковим.

У разі наявності будь-яких питань, пов’язаних із промиванням двигуна, рекомендуємо дзвонити нам за номером телефону або заповнювати свої дані в контактній формі зворотного зв’язку. Наш менеджер протягом п’яти хвилин зв’яжеться з вами і надасть повноцінну консультацію на всі питання, що вас цікавлять.

Послуги

чому СТО “ГЕПАРД”?

гарантія на всі роботи, запчастини та комплектуючі

circular-label-with-certified-stamp

високоякісний та
сертифікований сервіс

нам довіряють 10 всеукраїнських автоклубів

якісні та перевірені
матеріали та комплектуючі

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО В 1 КЛІК

Наш менеджер передзвонить Вам для уточнення списку робіт у зручний для Вас час

  Мы работаем с:

  Чому варто робити промивання двигуна в автосервісі – Гепард

  Промивання двигуна у Києві здійснюється й іншими компаніями. Чому варто вибрати саме СТО – «Гепард»:

  • Величезний досвід майстрів, які регулярно проходять навчання та курси підвищення кваліфікації, вивчають усі новинки та технологічні ноу-хау ринку;
  • Наявність сучасного обладнання та інструменту, що постійно оновлюється в ногу з часом;
  • Більшість рідин, розхідників, фільтрів та прокладок у наявності або на замовлення з доставкою в найкоротші терміни;
  • Середньоринкові ціни та доступні ціни, золота середина за співвідношенням ціна/якість;
  • Партнери 10 автоклубів по всій Україні, також нам довіряють свої автомобілі десятки відомих на ринку компаній – лідерів у своїй ніші;
  • Надаємо гарантію на всі види робіт та запчастин відповідно до наказу Мінінфраструктури № 615 от 28.11.2014
  • Комфортна кімната клієнтів з панорамними вікнами для спостереження за процесом ремонту вашого авто, а також із затишним дитячим куточком, тв, вай-фай і т.д.;
  • Цілодобове відеоспостереження, яке побудоване таким чином, що забезпечує повний контроль за автомобілем на всіх етапах ремонту та кожен пост видно як мінімум на двох відеокамерах;
  • Накопичувальна система знижок для постійних клієнтів;
  • Територія, що охороняється, на якій ваш автомобіль буде в повній безпеці;
  • На нашому веб-сайті можна побачити фотозвіти наших фахівців.

  Безперечно, це не всі плюси, але їх цілком достатньо, щоб прямо зараз визначитися з вибором надійного СТО та залишити заявку!

  ❶ Де знаходиться СТО Gepard?
  Ми знаходимося на вул. Льва Толстого, 63 і Кільцева дорога,4б.
  ❷ Як зв'язатися з Вами?
  Ви можете зателефонувати нам за телефонами:
  098-554-99-55 - Окружна
  095-554-99-77 — Центр
  ❸ З якими марками авто працює?
  Ми працюємо майже з усіма марками автомобілів
  ❹ Які ваші головні принципи?
  Наші основні принципи - це якість і безпека.
  Оберіть мову сайту